Kurumsal Ritim Atölyesi ve Firma Takım Çalışmaları

Ebru Ayarcı 2002 yılından günümüze kadar uzanan süreçte bir çok önemli firma için ritim atölyesi çalışmalarında sahne almıştır.

Ebru Ayarcı etkinliklerde deneyimli müzisyenlerden oluşan enerjik ekibiyle sahne alır. Sahnede gerçekleştirilen perküsyon show ile birlikte interaktif katılımlı takım çalışması birlikte yapılır. Türk, Afrika, Brezilya ritimlerinden oluşan alt yapı ve enerjik dünya müziklerinden oluşan geniş repertuvarın etkisiyle etkinlik boyunca yüksek motivasyonlu bir katılım gerçekleştirilir.

Firma Takım Çalışması ve Kurumsal Ritim Atölyesi Nedir?

Firmalar için geliştirilen ritim atölyesi çalışmalarının amacı, bireyin ve firma çalışanlarının takım ruhunun geliştirilmesine katkıda bulunmak ve firmadaki her pozisyondaki çalışanın ritmi kullanarak ortak bir amaç etrafında bir araya gelmelerini sağlamaktır. Ritim enstrümanlarıyla gerçekleştirilen interaktif takım çalışmaları firma çalışanlarının motivasyonunu en üst seviyeye taşımaktadır.

Şirketler için kurumsal ritim atölyesi çalışmalarında size uygun bir çözümlerimizle yanınızdayız. Bunun için bize ulaşmanız yeterli.

Ebru Ayarcı yönetimindeki perküsyonla takım çalışmaları sayesinde firma eğitimleri, seminerler, bayi toplantıları, kongreler, yıl sonu şirket toplantıları ve şirket piknikleri  katılımcılar için yıllardır çok daha enerjik, eğlenceli ve motivasyonu yüksek olarak geçiyor.

Hemen Teklif Alın

Bilgi ve teklif talepleriniz için 0539 975 89 99 nolu telefonumuz veya info@ebruayarci.com e-mail adresimiz aracılığıyla bizimle irtibata geçiniz.

İnteraktif Ritim Takım Çalışması

İnteraktif Ritim Takım Çalışması

Kurumsal Ritim Atölyesi

Kurumsal Ritim Atölyesi

Şirketinizde Perküsyonla Ritim Motivasyon Atölyesi

Şirketinizde Perküsyonla Ritim Motivasyon Atölyesi